Wersja A - MagaHomes

Jedna sypialnia

Wersja A

Domy MagaHomes projektujemy i realizujemy z zastosowaniem innowacyjnych technologii i najnowszych trendów rynkowych. Podczas każdej realizacji dbamy o szczegóły, ponieważ jesteśmy pewni, że tak samo jak my zwrócisz na nie uwagę. Realizacje MagaHomes znajdują zastosowanie nie tylko jako domy całoroczne lub sezonowe, ale również idealnie sprawdzą się na innych polach eksploatacji z korzyścią dla twojej rodziny czy Twojej firmy.

domy kontenerowe MagaHomes to również gotowe i funkcjonalne rozwiązania dla firm z przeznaczeniem na lokale socjalne i tymczasowe, całoroczne mieszkania służbowe, domki letniskowe i całoroczne kompleksy wypoczynkowe. Domy MagaHomes doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Mogą być stawiane na różnych podłożach i w zróżnicowanych pod względem ukształtowania terenu lokalizacjach.

Poniżej prezentujemy WERSJĘ A - z jedną sypialnią

  • Pokój dzienny z aneksem kuchennym 31,76 m2
  • Sypialnia 14,29 m2
  • Łazienka 5,25 m2

Parametry techniczne

MagaHomes oferuje innowacyjne i trwałe rozwiązania w zakresie projektowania i wykonania modułowych konstrukcji mieszkalnych stanowiących unikalną, nowatorską i bezkonkurencyjną alternatywę tradycyjnego domu, dzięki której zyskasz realną oszczędność czasu i pieniędzy,
ale nie tylko!

Wymiary zewnętrzne pojedynczego kontenera 40st HC (Hight cube)

Długość: 12,2 m,
Szerokość: 2,4 m,
Wysokość: 2,9 m

Wymiary wewnętrzne,
pojedynczego kontenera,
40st HC (Hight cube)

Długość: 12,00 m,
Szerokość: 2,35 m,
Wysokość: 2,7 m

Dom MagaHause jest budowany
z dwóch kontenerów 40st HC.

Opis techniczny,
WERSJA A

Szczegółowy opis techniczny jednostki mieszkalnej (konstrukcja; połączenie kontenerów; izolacja; wykończenie ścian wewnętrznych kontenera etc.) do pobrania poniżej w części: Pliki do pobrania

Twój dom zawsze tam,
GDZIE TY!

Zima w górach, wiosna nad jeziorem, a lato nad morzem? Nie musisz być właścicielem gruntu na którym stawiasz dom. Unikalną zaletą domów MagaHomes jest łatwość zmiany lokalizacji. Nasze konstrukcje oraz zamontowane w nich instalacje wykonane są w sposób umożliwiający łatwy demontaż i transport. Ponieważ domy MagaHomes łatwo przetransportować, grunt możesz czasowo wydzierżawić. Należy przy tym pamiętać o zgłoszeniu tymczasowego obiektu do odpowiedniego urzędu i przemieścić kontener po upływie 180 dni.

Modułowość

Standardowy dom MagaHomes powstaje z połączenia dwóch kontenerów morskich. W ten sposób, po przystosowaniu konstrukcji do zamieszkania otrzymujesz przestronne i wygodne wnętrze o powierzchni około 52 m2. Unikalną cechą domów MagaHomes jest pełna modułowość konstrukcji. W zależności od Twojej aktualnej sytuacji życiowej MagaHomes daje możliwość zwiększenia powierzchni mieszkalnej poprzez przyłączanie kolejnych segmentów. Możesz również z powodzeniem zmniejszyć powierzchnię demontując niewykorzystane przestrzenie.

Zmiana funkcji

Konstrukcje modułowe MagaHomes zostały zaprojektowane również z myślą o szybkiej i sprawnej zmianie funkcji mieszkalnej na komercyjną (wynajem, hotele, mieszkania służbowe i socjalne, mieszkania zastępcze i funkcyjne, inne). Domy kontenerowe MagaHomes posiadają prostą konstrukcję, która umożliwi Ci dokonanie łatwych i szybkich przeróbek. Spektrum wykorzystania konstrukcji MagaHomes ogranicza tylko Twoja wyobraźnia!

Ciepło i Bezpieczeństwo

Słowo „dom” kojarzy się z ciepłem i bezpieczeństwem. Z MagaHomes Twój dom jest bezpieczny niezależnie od tego czy przebywasz w nim stale, czy też pozostawiasz go zamkniętym na dłużej. Zamykasz drzwi i ruszasz w podróż z myślą, że po powrocie zastaniesz swój dom dokładnie w takim samym stanie jak go zostawiłeś. Pamiętaj, że bezpieczeństwo domu MagaHomes pod Twoją nieobecność poprawią oryginalne, solidne drzwi kontenera oraz rolety zewnętrzne.

Wymagania prawne

Gdy planowany czas użytkowania obiektu nie przekracza 180 dni dokonujemy ZGŁOSZENIA do właściwego urzędu, na 30 dni PRZED posadowieniem obiektu.

Na wydanie decyzji o POZWOLENIU NA BUDOWĘ urzędy mają 65 dni od daty złożenia wniosku. Procedura opiniowania może się przedłużyć jeżeli wystąpią braki w dokumentacji i trzeba będzie dokonać uzupełnień. Pozwolenie na budowę staje się ostateczne gdy żadna ze stron nie odwoła się od decyzji w ciągu 14 dni od jej doręczenia.

ZGŁOSZENIA (w ramach nowej, rozszerzonej formuły dla domów mieszkalnych) dokonujemy na 30 dni przed rozpoczęciem planowanych prac.

Przed przenoszeniem domu kontenerowego - a po wcześniejszym uzyskaniu pozwolenia na budowę lub zgłoszenia - należy zgłosić do właściwego urzędu rozbiórkę obiektu.

Realna oszczędność czasu i pieniędzy/łatwe naprawy

Domy z kontenerów cieszą się coraz większą popularnością zarówno w Europie jak i na całym świecie.Tradycyjne domy czasem buduje się latami. MagaHomes umożliwia Ci wejście do domu „pod klucz” w ciągu 90 dni. Łatwe i szybkie naprawy sprawiają, że nie tylko unikamy stresujących sytuacji związanych z czasochłonnym remontem, ale również oszczędzamy sporo pieniędzy. Kontenery niepoddawane żadnym zabiegom pielęgnacyjnym powinny służyć jeszcze przez długie lata. Ich żywotność zależy jednak, (podobnie jak w przypadku tradycyjnych domów) od jakości i częstotliwości prac konserwacyjnych. Im lepiej dbamy o swoje domy, tym dłużej możemy cieszyć się ich użytkowaniem, dlatego należy regularnie i rzetelnie poddawać je konserwacji.

Instalacje

Instalacja oświetleniowa
Instalacja elektryczna
Instalacja grzewcza
Wentylacja
Instalacja wodno-kanalizacyjna
Wyposażenie łazienki
Wyposażenie aneksu kuchennego
Klimatyzacja

Pliki do pobrania

WERSJA A - OPIS TECHNICZNY

STAN DEWELOPERSKI

WERSJA A - OPIS TECHNICZNY

STAN POD KLUCZ

DOM KONTENEROWY

WARIANTY LEGALIZACJI ROBÓT

Jedna sypialnia

Wersja A

Domy mieszkalne stworzone z dwóch 40-stopowych kontenerów morskich High Cube.

więcej

Jedna sypialnia

Wersja B

Przestronne i estetyczne wnętrza o powierzchni około 52 m2

więcej

Dwie sypialnie

Wersja C

Realizacje o charakterze całorocznym i sezonowym

więcej

Dom Survivalowy

Wersja D

Dom survivalowy

więcej

Kontakt

MagaHomes Showroom dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 – 1500. Skontaktuj się z nami i umów się na prezentację!

MagaHomes

Ul. Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg Dolny
Polska

NIP 917-000-00-15  REGON 930613932

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS 0000105885

Domy modułowe  |  Domy mobilne  | Hotele z kontenerów | Polityka prywatności  |  Informacja o przetwarzaniu Danych Osobowych