Hotele z kontenerów morskich - producent MagaHomes

Wyprzedaż kontenerów
hotelarskich i mieszkalnych

Ceny od 89 tys. netto!

Kontenery Maga Inn i Maga Homes są doskonałym rozwiązaniem problemu braku miejsc noclegowych zarówno dla turystów czy pracowników sezonowych, jak i firm stających przed koniecznością zapewnienia zakwaterowania w miejscach, w których nie można skorzystać z istniejącej bazy noclegowej.

Wyprzedaż!
Możliwość negocjacji cen i indywidualnego doboru wyposażenia.

Kontenery Maga Inn z pełnym wyposażeniem pokoi i łazienek gotowe w 100% do przyjmowania gości. Hermetyczne zamki elektroniczne pozwalają na zdalną kontrolę wejść.

DLACZEGO MY

MagaHomes i Maga Inn to marka całorocznych i sezonowych budynków mieszkalnych i obiektów hotelarskich wykonanych z kontenerów morskich. Teraz może kupić je w wyjątkowo promocyjnej cenie. Wyprzedaż!

Możliwość
negocjacji cen

Indywidualny dobór wyposażenia

Pełne wyposażenie pokoi i łazienek

100% gotowe do przyjęcia gości

Zdalna kontrola dzięki zamkom elektronicznym

Realizacje obiektów Maga Inn i Maga Homes

Dzięki wykorzystaniu niezwykle trwałej konstrukcji kontenera obiekty maga inn i maga homes spełniają wymogi każdej lokalizacji.

Konstrukcja kontenera pozwala także na sprawne jego przeniesienie, a niewielkie wymiary na łatwą lokalizację na działce i szybkie uzyskanie niezbędnych zezwoleń budowlanych.

Kontenery są świetnie izolowane od otoczenia zarówno pod względem termicznym jaki i akustycznym, co ma bezpośredni wypływ na niskie koszty eksploatacji, mimo działania  w każdym module mieszkalnym klimatyzacji (latem) i ogrzewania podłogowego (zimą).

Kontenery maga inn i maga homes to minimalizm na niezwykle wysokim poziomie.

Proponujemy zakup całorocznych, klimatyzowanych kontenerów hotelarskich. W każdym kontenerze są dwa albo trzy moduły mieszkalne   złożone z pokoju i łazienki. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, łóżko 120×200 albo łóżko piętrowe, stolik, krzesło, telewizor, lodówkę. W łazience znajduje się kabina prysznicowa , umywalka, bojler (30l) i wc. Powierzchnia zabudowy kontenera, to 29mkw., a zatem do ich postawienia na działce wystarczy zgłoszenie. Na drzwiach wejściowych do modułów zamontowane są zamki elektroniczne umożliwiające włączenie kontenerów do internetowego systemu rezerwacji i brak konieczności prowadzenia recepcji.

Posiadamy także całoroczne, klimatyzowane kontenery mieszkalne  złożone z sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki oraz kontenery do indywidualnej aranżacji, np. jako kuchnie.

Nasze kontenery noclegowe, to idealna propozycja dla firm, które chcą w ciągu trzech tygodni rozszerzyć swoją bazę noclegową o komfortowe i łatwe w utrzymaniu standardów epidemicznych miejsca bez ponoszenia dużych kosztów inwestycyjnych.

Hotele z kontenerów – nowoczesne rozwiązanie dla wymagających

Zapotrzebowanie na nowoczesne, funkcjonalne i przyjazne dla środowiska obiekty mieszkalne powoduje, że wzrasta zainteresowanie alternatywnymi technologiami budowy. Jednym z najciekawszych i najpopularniejszych obecnie rozwiązań są domy modułowe  z wycofanych z eksploatacji kontenerów morskich.

Najważniejsze zalety

Jednym z powodów, dla których domy i hotele kontenerowe w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością, jest bogaty katalog niepodważalnych zalet, z jakimi wiąże się wybór takiego miejsca zamieszkania. Oprócz korzyści czysto formalnych, takich jak brak konieczności ubiegania się o pozwolenie na budowę czy praktycznych, związanych z możliwością transportu domu na dowolną odległość, w grę wchodzi również cała paleta dodatkowych walorów, takich jak:

  • funkcjonalność – domy mobilne pozwalają na zaspokojenie wszystkich potrzeb życiowych mieszkańców,
  • swoboda wystroju – tego typu obiekty mogą zostać dowolnie zaaranżowane,
  • prosty i niezwykle szybki montaż,
  • doskonałe parametry termoizolacyjne oraz akustyczne,
  • brak konieczności zakupu działki (możliwość dzierżawy gruntu).

Dla kogo dom kontenerowy będzie najlepszym wyborem?

Nowoczesne domy i hotele z kontenerów to rozwiązanie projektowane „na miarę”, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb oraz preferencji użytkowników. Z całą pewnością jest to alternatywa dla osób ceniących sobie komfort i ergonomię, a także dla tych, którzy chcą mieszkać oszczędnie, bez konieczności rezygnacji ze wszystkich udogodnień, z którymi utożsamiane są domy murowane lub drewniane. Jeśli cenisz sobie wygodę, mobilność oraz przystępny koszt zakupu i utrzymania, to dom bez pozwolenia budowlanego, stworzony z wycofanych z eksploatacji kontenerów morskich, jest właśnie dla Ciebie.

Mocna i solidna konstrukcja domów z kontenerów

Na uwagę zasługuje trwałość konstrukcyjna domów z kontenerów morskich. Przy odpowiedniej pielęgnacji tego rodzaju obiekty posłużą swoim właścicielom przez długie lata. Jak informuje czołowy producent domów i hoteli z kontenerów, firma MagaHomes, proces powstawania takiego lokalu to wieloetapowa czynność, obejmująca takie działania jak: impregnowanie oraz właściwe zabezpieczenie stalowej konstrukcji, wykonanie docieplenia, paro- i termoizolacji obiektu, malowanie powłoki czy zabezpieczenie zewnętrznego płaszcza kontenera przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Warto w tym miejscu wskazać, że obiekty MagaHomes wyposażone są w najlepszą na rynku warstwę izolacji termicznej ze sztywnych płyt poliuretanowych o grubości dopasowanej do indywidualnego zapotrzebowania inwestora oraz warunków panujących na działce.

Poszczególne elementy domu kontenerowego łączone są ze sobą na śruby, co zapewnia trwałość i stabilność konstrukcji. Do wykończenia takiego lokalu doskonale nadają się rozmaite materiały – od płyt włókno-cementowych, poprzez elementy drewniane, aż po blachy. Również aranżacja wnętrz nie sprawia żadnych kłopotów, a minimalistyczne style takie jak skandynawski czy industrialny, sprawdzą się tu wprost doskonale.

Jak utrzymać czystość domu lub hotelu kontenerowego?

Zarówno dom, jak i hotel modulowy nie wymagają zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Z uwagi na specyfikę konstrukcji, szczególną uwagę należy zwracać na ochronę antykorozyjną, ewentualne ogniska usuwając za pomocą specjalnej szczotki oraz zabezpieczając miejsca odpowiednią farbą.

Sprzątanie takich domów nie odbiega zasadniczo od czynności wykonywanych w domach tradycyjnych, a wybór  techniki zależy w dużej mierze od zastosowanych okładzin i sposobu wykończenia.

Jakie warianty domów kontenerowych są obecnie najpopularniejsze?

Jak już wspominano, zbudowany z kontenerów morskich dom na zgłoszenie oferuje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne, co ma swoje odzwierciedlenie w bogatej gamie wariantów proponowanych przez producenta. W ofercie MagaHomes dostępne są aktualnie 4 warianty domków :

  • dom z kontenerów z jedną sypialnią, pokojem z aneksem kuchennym oraz łazienką,
  • dom kontenerowy wyposażony w pokój dzienny z kuchnią, łazienkę oraz sypialnię,
  • dom kontenerowy złożony z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki,
  • dom survivalowy z pokojem z kuchnią, łazienką oraz sypialnią.

Koszty utrzymania

Inwestorzy, którzy zdecydują się na dom kontenerowy, odczuwają wymierne oszczędności na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia. W związku z tym, że domy 35 m2 nie wymagają pozwolenia na budowę, nie ma potrzeby opracowywania projektu budowlanego. Wymierne korzyści finansowe daje również technologia budowy domów z kontenerów morskich, które są kilkukrotnie tańsze niż konwencjonalne budynki murowane lub popularne ostatnio domki kanadyjskie. Poza tym eksploatacja tego rodzaju obiektów również jest znacznie tańsza, co najlepiej widać, porównując koszty ewentualnych remontów lub modernizacji.

Hotel kontenerowy – rozwiązanie przyszłości

Wycofane z eksploatacji kontenery morskie stanowią bazę do tworzenia różnego rodzaju obiektów, począwszy od domów mieszkalnych, poprzez lokale biurowe, aż po turystyczne. Spośród licznych sposobów, na jakie można zabudować kontener hotel stanowi jedno z najpopularniejszych rozwiązań z uwagi na nieograniczone możliwości łączenia poszczególnych modułów oraz szybki czas i stosunkowo niskie koszy realizacji. Noclegi w kontenerach, to – podobnie jak dom 35 m2 – rozwiązanie proekologiczne, a jednocześnie tanie i bardzo wygodne. Dzięki czemu ta nowoczesna metoda zakwaterowania sprawdza się niezależnie od lokalizacji hotelu modułowego, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie w zakresie funkcjonalnej, a przy tym mobilnej bazy hotelowej.

Wysoki standard w przystępnej cenie!

Biorąc pod uwagę rosnący popyt na domy z kontenerów morskich, nie dziwi fakt, że w sieci pojawia się coraz więcej ogłoszeń w stylu: Dom/hotel z kontenerów sprzedam. Warto jednak zwracać szczególną uwagę na jakość wykonania takich realizacji, bazując na rozwiązaniach od sprawdzonych producentów. Najtańsze konstrukcje zazwyczaj oparte są na słabej jakości materiałach, oferując niski poziom wykończenia oraz izolacji termicznej. Wybierając ofertę procentów o ugruntowanej pozycji na rynku, takicFdoh jak MagaHomes, zyskujesz pewność najwyższego standardu na lata.

Kontakt

MagaHomes Showroom dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 – 1500. Skontaktuj się z nami i umów się na prezentację!

MagaHomes

Ul. Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg Dolny
Polska

NIP 917-000-00-15  REGON 930613932

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS 0000105885

Domy modułowe  |  Domy mobilne  | Hotele z kontenerów | Polityka prywatności  |  Informacja o przetwarzaniu Danych Osobowych

Dowiedz się więcej o wyjątkowych rozwiązaniach MagaHomes! – Wypełnij formularz