Domki mobilne - całoroczne, cena - producent MagaHomes

Domy mobilne

domki_mobilne

Szukasz oszczędności związanych z budową nieruchomości? Domki mobilne to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Obiekty są coraz popularniejsze zarówno wśród prywatnych odbiorców, jak i firm, które chcą rozwinąć biznes. Lokale z kontenerów mogą służyć jako stróżówki, punkty gastronomiczne, pomieszczenia biurowe lub magazynowe. Przedsiębiorcy doceniają je za możliwość transportu w dowolne miejsce. Kontenery sprawdzają się też jako zaplecze techniczne dla firm zajmujących się m.in. budową dróg, montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Na budownictwo modułowe decyduje się coraz więcej polskich inwestorów. Do zalet domów mobilnych zaliczają się przede wszystkim komfort korzystania oraz nieograniczone możliwości związane z aranżacją. Pod względem funkcjonalności kontenery nie ustępują tradycyjnym obiektom. Wyposażono je w kompletne instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze, wentylacyjne. Lokale charakteryzują się także prostą konstrukcją oraz łatwym montażem.

domki mobilne

Poznaj zalety domów mobilnych

Domy z kontenerów wyróżniają się przemyślanymi rozwiązaniami. Do najważniejszych z nich należą:

 • Możliwość dostosowania do własnych potrzeb
  Standardowe obiekty składają się z dwóch kontenerów o łącznej powierzchni około 52 m kw. W zależności od preferencji można zwiększać lub zmniejszać przestrzeń użytkową, uzupełniając lub usuwając poszczególne segmenty.
 • Swoboda w aranżacji
  Domy mobilne urządzisz w dowolny sposób. Nie ma ograniczeń w zakresie materiałów wykończeniowych. We wnętrzu można zastosować panele podłogowe, płytki ceramiczne, tapety, boazerię, płyty dekoracyjne. Choć zewnętrzny płaszcz kontenera nie wymaga dodatkowych nakładów pracy, wiele osób decyduje się na położenie różnego typu elewacji.
 • Łatwy transport i montaż
  Nasze rozwiązania wyróżniają się szybkością montażu. Gotowy domek można postawić już w 3 tygodnie. Obiekty wyposażono w niezależne obwody elektryczne oraz indywidualne przyłącza instalacji wodno-kanalizacyjnych, dzięki czemu przygotowanie kontenerów do transportu nie zajmuje dużo czasu.
 • Trwałość na lata
  Producent domków mobilnych zapewnia, że obiekty mogą służyć przez wiele lat. Trzeba je jednak odpowiednio konserwować. Ważne jest, aby jak najszybciej eliminować skorodowane elementy. W tym celu należy oczyścić miejsce za pomocą szczotki, a następnie pokryć opracowywany fragment farba renowacyjną. Najlepiej sprawdzają się preparaty niewymagające gruntowania podłoża, jak np. Metal Unicoat.
 • Niskie koszty eksploatacji
  W porównaniu z tradycyjnym budownictwem domy z kontenerów nie wymagają dużych nakładów finansowych. Prosta konstrukcja sprawia, że większość prac remontowych jesteś w stanie wykonać we własnym zakresie.
 • Wysoki komfort użytkowania
  Wśród zalet domków mobilnych należy wymienić również komfort użytkowników. Obiekty są kompletnie wykończone. Ich mieszkańcy mogą korzystać z ogrzewania, ciepłej wody. Zadbano również o odpowiednią wentylację, a realizacje w wersji „pod klucz” wyposażono w system klimatyzacji.

Jak transportować domy modułowe?

Mobilne domy można bez trudów przenosić z miejsca na miejsce. Obiekty wyposażono w uchwyty ułatwiające transport i instalację segmentów. Żeby przemieścić kontenery, trzeba zorganizować samochód ciężarowy (o ładowności powyżej 7 ton), który powinien składać się z ciągnika siodłowego oraz naczepy podkontenerowej. Moduły umieszcza się w samochodzie za pomocą dźwigu, a poszczególne elementy przesuwa się, używając wózka widłowego.

Cena transportu zależy od rodzaju podłoża, na którym będzie osadzony obiekt, lokalizacji, a także stawek związanych z wynajęciem samochodu ciężarowego, wózka widłowego i dźwigu. Dodatkowo należy wliczyć koszty związane z gruntem. W sytuacji, gdy planujesz zmienić siedzibę w ciągu kilku miesięcy, najlepszym rozwiązaniem będzie dzierżawa.

domy mobilne MagaHomes

Od czego zależy cena domków moblinych?

Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją w domy mobilne ceny stanowią jeden z ważniejszych elementów determinujących wybór. Przy tworzeniu oferty uwzględnia się rodzaj oraz przeznaczenie lokalów. Magahomes proponuje 4 warianty obiektów:

 • Wersja A (51,3 m kw.) składa się z: sypialni, łazienki, pokoju z aneksem kuchennym.
 • Wersję B (51 m kw.) tworzą: sypialnia, łazienka, pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym.
 • Wersja C (50,55 m kw.) obejmuje: jedną sypialnię, łazienkę oraz pomieszczenie z aneksem kuchennym.
 • Wersja D (51 m kw.) to pokój z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka.

Zakładając, że interesują Cię domy mobilne całoroczne ceny zależą od sposobu wykończenia obiektów. Można wybrać realizacje „pod klucz”, które są przystosowane do natychmiastowego użytku (bez konieczności wykonywania dodatkowych prac remontowo-budowlanych). Wyposażono je w kompletne systemy kanalizacyjne, grzewcze, klimatyzacyjne, a także drzwi, okna. Na sufitach zastosowano deski, a na ściany naklejono tapety z włókna szklanego. Do kontenerów wstawiono także efektowne meble.

Postaw na przemyślne rozwiązania

Jeśli chcesz zainwestować w domki mobilne producent powinien przekazać Ci szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych. Nasze realizacje wyróżniają się przemyślanymi rozwiązaniami. Do ich zalet należy przede wszystkim bardzo dobra izolacja wykonana ze sztywnych płyt poliuretanowych PUR, które charakteryzują się wysokimi parametrami termicznymi, hydroizolacyjnymi, akustycznymi. Dach wzmocniono dodatkową membraną zabezpieczającą przed deszczem lub śniegiem. Zastosowano podtynkowe instalacje wodno-kanalizacyjne z przyłączami umieszczonymi po zewnętrznej stronie płaszcza kontenera. Systemy elektryczne składają się z niezależnych obwodów. Każdy z nich wyposażono we własne skrzynki bezpiecznikowe.

W domach zastosowano także ogrzewanie podłogowe, cenione przede wszystkim za równomierną cyrkulacją powietrza w pomieszczaniu. Zadbano także o właściwą wentylację, umieszczając nawiewniki w ramach okiennych. Aby zapewnić o komfort mieszkańców i optymalną temperaturę wnętrza, producent zdecydował się na zainstalowanie klimatyzacji.

Zainteresował Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kontakt

MagaHomes Showroom dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 – 1500. Skontaktuj się z nami i umów się na prezentację!

MagaHomes

Ul. Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg Dolny
Polska

NIP 917-000-00-15  REGON 930613932

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS 0000105885

Domy modułowe  |  Domy mobilne  | Hotele z kontenerów | Polityka prywatności  |  Informacja o przetwarzaniu Danych Osobowych